ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ

ЗАСОБІВ ОХОРОННОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ДЦС ЗОП)

 

Створений у 1993 році спільним наказом МВС і Держстандарту України і є структурним підрозділом Департаменту поліції охорони Національної поліції України. Його діяльність базується на науковій основі, що дало змогу розробити систему національних державних і галузевих стандартів, які були схвалені на державному рівні та застосовуються в повсякденній діяльності органів із сертифікації.

 

ДЦС ЗОП акредитований Національним агентством з акредитації України  (НААУ) на компетентність відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 на виконання робіт із сертифікації продукції та послуг згідно з атестатом акредитації від 08 листопада 2019 року №1О071 (дата первинної акредитації 12 квітня 2007 року).

 

До складу ДЦС ЗОП входить випробувальна лабораторія технічних засобів охоронного призначення, яка акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) від 14 серпня 2017 року № 2Н693 відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (дата первинної акредитації 14 серпня 2009 року).

 

З метою розробки національних стандартів України при Департаменті поліції охорони діє технічний комітет стандартизації ТК 143, у роботі якого беруть участь високопрофесійні фахівці з усієї України, а також висококваліфіковані спеціалісти Державного центру сертифікації засобів охоронного призначення, які є головними розробниками національних і галузевих стандартів України на засоби охоронного призначення.

 

Сертифікація продукції здійснюється відповідно до чинних в Україні національних стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими стандартами.

 

Основні напрями діяльності

Державного центру сертифікації засобів охоронного призначення -

оцінка відповідності продукції та послуг:

 

1. Системи тривожної сигналізації:

    - системи охоронної сигналізації;

    - системи пожежної сигналізації;

    - охоронні теле(відео) системи;

    - системи контролювання доступу охоронного призначення;

    - суспільні системи сигналізації;

    - системи охоронної сигналізації транспортних засобів.

2. Захист панцеровий спеціалізованих автомобілів.

3. Засоби інженерно-технічної укріплення та захисту об'єктів.

4. Вироби електротехнічні у складі систем охоронного призначення.

5. Світлотехнічна продукція для засобів охоронного призначення.

6. Апаратура радіоелектронна для засобів охоронного призначення.

7. Засоби обчислювальної техніки для засобів охоронного призначення.

8. Джерела електроживлення, джерела безперебійного електроживлення, джерела аварійного електроживлення та освітлення для систем охоронного призначення.

9. Послуги із забезпечення охорони та безпеки об’єктів і запобігання злочинам:

    - проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування, технічне обслуговування, ремонт засобів охоронного і пожежного призначення та суспільної безпеки;

    - охоронна діяльність з використанням центрів спостереження та приймання тривожних сповіщень (пунктів централізованого спостереження);

    - діяльність з фізичної охорони, проектування, монтування, введення в експлуатацію, технічне обслуговування та ремонт засобів інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів, екранування приміщень.

 

Головним напрямом політики Державного центру сертифікації засобів охоронного призначення і надалі залишається принцип якісного надання послуг із сертифікації продукції. Наші послуги завжди залишаються оперативними, неупередженими, доброзичливими та базуються на партнерській співпраці із замовником.

 


наші атестати