СЕРТИФІКАЦІЯ В СИСТЕМІ УКРСЕПРО

 

 

Обов’язкова сертифікація в Системі УкрСЕПРО проводиться на відповідність обов’язковим вимогам, визначених законодавчими актами України та/або нормативних документів, включених до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, що затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.2005 року № 28.

     Орган із сертифікації проводить сертифікацію продукції згідно з Переліком у відповідності з вимогами керівних нормативних документів системи УкрСЕПРО та Правил обов'язкової сертифікації технічних засобів охоронної та охоронно-пожежної сигналізації.

 

Орган із сертифікації виконує роботи з сертифікації:

 1.1 Засобів охоронного призначення:

1.1.1 Сповіщувачі охоронні, охоронно-пожежні, контролювання доступу, відеосповіщувачі.

1.1.2 Прилади приймально-контрольні охоронні, охоронно-пожежні, доступу, охоронних теле(відео)систем.

1.1.3 Пристрої керування санкціонованого доступу, сигнально-пускові, шифропристрої охоронні, охоронно-пожежні, контролювання доступу, охоронних теле(відео)систем.

1.1.4 Оповіщувачі охоронні, охоронно-пожежні, контролювання доступу.

1.1.5 Системи передавання тривожних сповіщень та пульти централізованого спостереження охоронного призначення, в тому числі для охорони автомобілів,

1.1.6 Прилади приймально-контрольні охоронні для автомобілів та пристрої: сповіщувачів, оповіщувачі, керування, сигнально-протиугонні.

1.1.7 Системи тривожної сигналізації (у тому числі скомбіновані, інтегровані комплекси) та їх складові частини:

- системи охоронної і охоронно-пожежної сигналізації. 
- охоронні теле(відео) системи. 

- системи контролювання доступу.

1.2 Захисту панцерового спеціалізованих автомобілів. 

 

     На основі позитивного рішення, яке приймається після проведення необхідних процедур оцінки відповідності, Державний центр сертифікації засобів охоронного призначення підтверджує відповідність продукції виключно на бланках УкрСЕПРО.

 


наші атестати